Göcek'te Yeme İçme | portvilleholiday.com

Göcek'te Yeme İçme

Göcek restoranları,
Cafe ve Barlar

Ana cadde üzerinden bir ara sokaktan sahile indiğinizde, gördüğünüz başka hiçbir yere benzetemeyeceğiniz, şık ama sade, müziksiz, hanutçusu olmayan restoranlar, balıkçılar, düşük ses düzeyinde dünya müziklerinden örnekler çalan cafe ve kaliteli barlar görürsünüz. Bu işletmeler sadece sahil bantında yer almayıp ara ve arka sokaklarda da varlıklarını sürdürmekte ve keşfedilmeyi beklemektedirler. Beldede barların ve eğlence yerleninin bulunduğu mekanlar koyulu açıklı tonlarda çiçek ve bitkilerle bezenmiştir. Çiçek kokuları ve büyükşehir insanının alışkın olmadığı yüksek oksijen düzeyi, başınızı döndürebilir.

‘Geleneksel lezzetler, modern mutfaklar’

Sahil ve Göcek merkezindeki restoranlarda kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinizi keyifle yiyebilirsiniz. Göcek'te her türlü mutfağa örnekler bulabilirsiniz. Deniz kıyısında bulunan restoranlarda gün batımıyla birlikte yemek kokuları yükselmeye başlar. Sizde bu kokulara göre yemek tercihinizi yapabilirsiniz.

Göcekte ve Göcek’e ulaşan yol kenarındaki yeşilin tonlarıyla bezenmiş restoranlarında köy kahvaltısını denemenizi ve yöre halkının pişirdiği gözlemelerden tatmanızı öneririz. Göcek’te her bütçeye uygun yiyecek içecek seçenekleri bulmak mümkündür.