Göcek'te Alışveriş | portvilleholiday.com

Göcek'te Alışveriş?

Eşyalarınızı geçici yuvanıza bıraktıktan sonra yapılacak en iyi şey, Göcek’i keşfe çıkmaktır. Ama endişelenmeyin araca ihtiyacınız yok. Dolayısı ile park yeri sorununuz da yok. Artık trafikten, gürültüden, stresten uzaksınız. Yeşili görebileceğiniz, doğanın seslerini duyabileceğiniz gibi yürüyüş mesafesi ile en fazla 10-15 dakikada (1-1,5 km) dünyaca ünlü Göcek koylarının silüetini görebileceğiniz sahile ulaşırsınız. Göcek’in meydanına ulaşan Turgut Özal Caddesi üzerinde bulabileceğiniz geniş ürün yelpazeli marketler, gurme dükkanları her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kapasitededirler. Bu sokakta ve bağlantılı sokaklarında aradığınız hemen hemen herşeyi bulabilirsiniz.

göcek alışveriş
göcek alışveriş

Göcek Mağazaları

Tanınmış alışveriş merkezlerinin Göcek şubeleri hergün onlarca özel ve kiralık tekneye kumanya servisi veren, taze meyve, sebze, her çeşit içecek ve yiyecekleri bulabileceğiniz geniş ürün yelpazeli marketler azımsanmayacak sayıdadır.

Pazar günleri Göcek merkezine 5 dakika yürüyüş mesafesinde, Göcek İlköğretimokulu ile Sağlıkocağı karşısındaki alanda Pazar kurulur. Burada da uygun fiyata tekstilden ev eşyasına, gıdadan ayakkabıya kadar çok çeşitli ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz. Bu pazardan başka hiçbir yerde bulamayacağınız tazelik ve doğallıktaki sebze ve meyveleri huzur içinde dolaşarak satınalabileceksiniz.

Ayrıca Pazartesi günleri Köyceğiz pazarı, Salı günleri Fethiye pazarı, Perşembe günleri Muğla pazarı, Cuma günleri Ortaca pazarı, Cumartesi günleri Dalyan pazarını ziyaret edebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.