İnlice Plajı | portvilleholiday.com
Göcek'e Yakın Yerler

İnlice Plajı

Göcek merkeze 5 km mesafede bulunan İnlice Plajı 800 metre uzunluğunda kum plajdır. Gün içerisinde Belediye binası önünden kalkan ve İnlice Plajı'na giden dolmuşlar bulunmaktadır.Plajda ihtiyacınız olan hemen hemen herşey bulunmaktadır. Plajda; şezlong, şemsiye, duş, soyunma kabini, wc, araç park alanı, aperatif yiyecek ve içecekler için bir yer bulunmaktadır. Bunları Fethiye'nin bir çok pahalı plajına göre İnlice Plajı'nda daha uygun fiyatlara elde edebilirsiniz.

Göcek'te bir otelde konaklama yapıyorsanız İnlice Plajı sizin için ideal olacaktır. Daha ekonomik şartlarda bir konaklama düşünürseniz yada macera içeren bir tatil diliyorsanız plajın hemen arka tarafında bir kamping alanı bulunmaktadır. Burada çadır kurarak plajın çok yakınında güzel bir tatil sürebilirsiniz.

Yazın sıcağından bunaldığınızda İnlice Plajı çevresinde size önerebileceğimiz bir yer olan dünyaca ünlü "Günlük Ağaçları" nın sıklıkla bulunduğu koruyu mutlaka görmelisiniz. Koru, İnlice Plajı'na 300 metre mesadededir. Günlük Ağaçları'nın hem görsel güzelliği hem de şifalı olarak bilinmesi burayı dünyaca ünlü kılmaktadır. İlaç sektöründe de kullanılan bu ağaç türü, ülkemizde sadece burada yetişmektedir.