Göcek'de Tatil

Göcek Tatil Villaları

Tamamı 2,3 ve 4 odalı dubleks villalardan müteşekkil, size özel yüzme havuzuna girme keyfine sahip, Göcek adaları manzaralı plaj imkanı ayrıcalığı ile misafirlerimize kendilerini özel hissettiren bir konsepttir.

Göcek tatil rehberi

Göcek, eşsiz güzellikleriyle Türk turizminin en önemli şehirlerinden biri. Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı. Özellikle yat turizmi açısından dünyanın ender mekanları arasında yer alıyor. Özel yatlarınızla bu benzersiz yere gelebileceğiniz ve yatınızı marinalara güvenle bırakabileceğiniz gibi burada bulunan yatları da kiralayarak Göcek'te tatil yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Göcek tatil tavsiyeleri

Sakin bir tatil beldesinde denize girmek, tarihi geziler, yamaç paraşütü ve alternatif etkinlikler yamak isteyenler için de Göcek benzerine az rastlanacak imkanlar sunuyor.

Beldeye gelen tatilcilerin ilk ziyaret ettikleri yer 12 Adalar. Araxa, Tros, Gemiler Adası gibi antik yerleri görmek için bile buraya çok turist geliyor. Likyalılar’ın yerleşim kurduğu bu beldede zamanda yolculuk yapıyor hissine kapılmak mümkün.

Doğal güzelliği, sessizliği ve sakinliğiyle sadece tatilcilerin gözdesi durumunda.

Göcek’te Yaşamı Keşfet