Farklı Konaklama
Seçenekleri

Göcek Konaklama

  seçeneklerinde ilk akla gelen Portville Holiday Villas gerçekten sınıfında tek olma özelliğine sahip A plus bir işletmedir.Bu nedenledir ki konaklanacak evlerin kalitesinden, içerisinde kullanılan tefrişat malzemesine, bahçe düzeninden konaklama yan servis ünitelerine özenle oluşturulmuş, misafirlerimizin sükunet ve huzurla tatilinizi geçireceği bir ortam hazırlanmıştır.

İşletmemizde bulunan villlarda 2 yatak odalı villada 4 kişi, 3 yatak odalı villada 5 kişi konaklanabilinir.

Tüm villa tiplerimiz bahçe içinde dublekstir. Giriş katında mutfak, salon ve misafir tuvaleti, bahçeye açılan teras; üst katta yatak odaları ve banyolar bulunmaktadır. Villalarımız dörtlü bloklar halindedir.

Göcek konaklama, göcek tatil, göcek lüks villa tatili denildiğinde akla ilk önce Portville Holiday Villas gelir!

Göcek'te konaklama yapmak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın!

Sezonumuz 01 Mayıs-31 Ekim tarihlerini içerir.
Liste fiyatlarımıza KDV, otelde açık büfe kahvaltı servisi, her villanın bahçesinden girilen 2.000m2 lik yüzme havuzu, oda temizliği, özel plajdan yararlanma, plaja golf arabası servisi, 24 saat güvenlikli komple tefriş edilmiş evlerde konaklama dahildir.

Opsiyonel olarak : İlave yatak, villada öğle ve akşam yemeği servisi, havaalanı transferi, binicilik, yamaç paraşütü, tekne kiralama gibi servislerden yararlanabilirsiniz.

Göcek’te Yaşamı Keşfet