Göcek Kiralık Villa | portvilleholiday.com

Göcek Kiralık Villa

Ülkemizin turizm açısından en gelişmiş şehirlerinden biri olan Muğla’ya bağlı Fethiye ilçesinde yer alan Göcek, hem deniz turizmi hem de kültürel turizm açısından oldukça önemli bir bölgedir. Göcek’te tatil yapmak isteyenler için güler yüzlü hizmet anlayışıyla yıllardır hizmet veren işletmemiz Göcek otelleri ve seçenekleriyle bu muhteşem koyda tatil yapmak isteyenler için çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Göcek Kiralık Villa Hakkında Bilgiler

Dalaman, Fethiye, Bodrum, Marmaris, Göcek gibi birçok meşhur tatil beldesini içinde bulunduran Muğla her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Bodrum ve Marmaris gibi kalabalık bölgelerdeki yüksek kapasiteli lüks oteller gelen tatilcilere konaklama imkanı sağlasa da küçük tatil beldelerinde farklı konaklama seçenekleri ön plana çıkmaktadır. 1980’li yıllardan beri Özel Çevre Koruma Kurumu’nun koruması altında olan Göcek sahip olduğu kendine özgü mimari tarzı gereği yüksek katlı binaların bulunmasına uygun değildir. Bu tatil beldesinin görünümü korumak için alınan kararlarla da 2,5 katın üzerinde yapıların inşa edilmesi yasaklanmıştır. Bu sebeple büyük otellerin bulunmadığı Göcek’te genellikle küçük ve butik oteller hizmet vermektedir.

Yaz tatillerini geçirmek için Göcek’i seçen ve muhteşem doğasının tadını çıkarmak isteyenler  seçeneklerini gözden geçirebilirler. Özellikle geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için konforlu bir konaklama imkanı sunan villalar Göcek merkezine 300m mesafede bulunmaktadır. Temizlik hizmeti sunulan ve içlerinde misafirlerimizin kullanımı için bir mutfak bulunduran villalar kendinizi evinizde hissetmeniz için bütün detayları gözden geçirilerek dizayn edilmiştir.

Sadece deniz turizmi değil aynı zamanda bulundurduğu tarihi eserler bakımından kültürel bir seyahat de vadeden Göcek, Likya yolu üzerinde bulunması sebebiyle tarihi geçmişe de ev sahipliği yapmaktadır. Göcek’te denizin ve ıssız koyların tadını çıkarırken bu kültürel mirasa da tanıklık etmek için Göcek tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ulaşım İmkanları

Muğla-Fethiye karayolu üzerinde bulunan Göcek’e özel araçla gelmek oldukça kolaydır. Ayrıca Dalaman Havalimanı’na 20 km mesafede olan Göcek ulaşım imkanları bakımından oldukça gelişmiştir. Beldede bulunan marina alternatifleri ve güzel koyları sebebiyle tekne seyahati yapanların da uğrak noktası olan Göcek’te keyifli bir tatil geçirmek ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için 7 gün 24 saat hizmet veren işletmemizi arayabilir; bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun  seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Villa Kiralama fiyatına dahil olanlar

Açık büfe sabah kahvaltısı
Hergün oda düzenleme, gün aşırı temizlik
İhtiyacınız olabilecek herşeyin yer aldığı komple tefriş edilmiş villalar
24 saat güvenlik hizmeti
Göcek’in tek ve özel plajından ücretsiz yararlanma imkanı
Uydu Tv ve Wi-fi internet
Bisiklet temini
Günlük gazete

Villa Kiralama fiyatına dahil olmayanlar :Opsiyonel

Havaalanı transferi (yola çıkmadan bizi arayın)
Araç kiralama
Dalaman çayında rafting
Dalış
Binicilik
Yamaç paraşütü
Tenis
Tekne ve VIP tekne turları
Krater gölünde tatlı su balıkçılığı
Çevre gezileri
Villanızda öğlen ve akşam yemeği servisi
Özel güvenlik
Hizmetli servisi