Sörf | portvilleholiday.com
Sörf

Ege'de Sörf Keyfi İçin Portville Profesyonel Hizmetler

Portville Holliday Villas ekstra hizmet seçeneklerinde, su sporları ve deniz aktiviteleri bulunuyor. Ege Denizi'nin tadını en güzel çıkarabileceğiniz kıyı ve koylarda sörf yapmak, yelkenliyle açılmak tatilinizin en özel anlarını yaratacak.
Deniz ve kıyı özellikleriyle, açılış için önemli noktalardan biridir. Göcek, koylarının dinginliği, yat liman özellikleri ve deniz altı korunaklı yapısıyla tüm deniz etkinliklerine olanak sunuyor. Ormanları, rüzgar ve iklim özellikleri nedeniyle hem yelkenli hem sörf için ideal bir bölgedir.

Göcek Sörf Etkinlikleri

Sörf, 18. Yüzyılda Tahiti'de ortaya çıkan ve zamanla tüm dünyada aktivite olarak uygulanan, eğlenceli bir spordur. Yelken veya paraşütle yapılan özel etkinlik, kıyıya yaklaşan büyük dalgalarda yapılan bir spordur. Sörf temel olarak iki çeşit yapılır. Rüzgar sörfü ve dalga sörfü olarak yapılan etkinlik, Göcek tatil konseptleriyle profesyonel olarak sunuluyor.
Anlaşmalı yelken ve su sporları kulüplerine tur düzenleyerek, ekipman ve donanımlardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Dalga sörfüne uygun kıyılarda profesyonel sörf etkinlikleri, uzman eğitmenler tarafından sağlanıyor. Sörf kursu ve sörf ekipmanları sağlayarak, günlük veya haftalık eğitim seçenekleriyle, denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.
Rüzgar sörfü, Göcek'in bahar aylarında vazgeçilmez etkinliğidir. Korunaklı koyları ve Adalar gölgesinde rüzgarın şekil verdiği deniz yüzeyi ile eşsiz manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Günlük turlar düzenleyerek, kıyıdan su etkinlikleri veya tekne turları ile Akdeniz ve Ege'nin en şık bölgelerini gezdiriyoruz.

Göcek Villa Konaklama ve Aktiviteler

Göcek kiralık villa konseptiyle, bölgenin alanında tek firması olarak faaliyet gösteriyoruz. Seçkin villa hizmetleri ve 4 farklı konseptle 2- 3 ve 5 kişilik villa kiralama hizmeti sunuyoruz. Otel standartlarında hizmet anlayışı sunarak, Göcek otel kiralama faaliyetleri gösteriyoruz.
500 metre uzunluğa sahip Günlüklü Koyu, sığ deniz özellikleri ve muazzam tabiatıyla eğlenceli tatil sunuyor. Denize sıfır mesafede konumlanan villalarımız, elit hizmetler, özel bahçe ve havuz seçenekleriyle tatilinizin daha özel yaşanmasını sağlıyor. Sunduğumuz etkinlikler ve aktivitelerse şu şekildedir;

 • Dalaman çayında rafting
 • Dalış
 • Binicilik
 • Yamaç paraşütü
 • Tenis
 • Tekne ve VIP tekne turları
 • Krater gölünde tatlı su balıkçılığı
 • Çevre gezileri
 • Sörf
 • Yelken
 • Kaya tırmanışı
 • Jeep Safari
 • Antik turlar

Göcek Rüzgar ve Dalga Sörfü

Muğla'nın en popüler alanlarından olan Gökova Akyaka, rüzgar sörfçüleri için muhteşem bir alandır. Kumsal, deniz ve güneşin tadını çıkarırken nitelikli rüzgarla sörf yapmanın zevkini üst seviyede yaşayabilirsiniz. Kıyıya vuran dalgalar, mavi ve yeşilin eşsiz bütünleşmesi Göcek bölgesinde bir başka yaşanıyor.
Bölgeye yakın yerlerden biri olan Datça sahillerinde rüzgar sörfü için çok özel alanlar bulunuyor. Özellikle; Aktur, Hastanealtı, Periliköşk, Karaincir ve Billurkent sahillerinde rüzgar sörfü yapmak için en ideal zamanlar Mayıs ve Eylül aylarıdır.
Bodrum- Bitez rüzgar sörfçüleri için dalgasız denizi, muazzam rüzgarı ile en popüler beldelerden biridir. Yaz aylarında tıka basa sahilleri, yüksek eğlence sunan plajları ve dünya çapında turist ağırlayan bölge özellikleriyle, tatilinize eğlence katacaktır.
Alaçatı rüzgar sörfüne sunduğu kıyı ve deniz özellikleriyle, favori merkezlerden biridir. Düzenlediğimiz tekne, dalış ve sörf turları ile hem dalga hem rüzgar sörfü yapabileceğiniz alanların tadını çıkarabilirsiniz. Eğitmenler, uzman sörfçüler ve ekipman sağlayan sörf kulüpleri ile Göcek tatil hizmetleri, ultra seçeneklerde sunuluyor.
Fethiye'nin dalga ve rüzgar sörfüne olanak sağlayan özel alanları, yamaç paraşütü ve paraşütlü sörf aktiviteleriyle eğlenceyi doruklarda yaşatıyor. Portville Holliday Villas hizmetleri, ekstra seçeneklerle bölgenin tüm su ve doğa etkinliklerine katılabilir, Göcek'in eşsiz doğasıyla tanışabilirsiniz.