Kaya Tırmanışı | portvilleholiday.com
Kaya Tırmanışı

Göcek Tatilinde Kaya Tırmanışı ve Parkur Aktiviteleri

Portville, Göcek villa kiralama hizmetlerine ekstra seçenekler sunuyor. Tüm konuklarımızın tatillerini en özel şekilde geçirmeleri için Göcek kaya tırmanışı etkinlikleriyle, muazzam sektörler sunuyoruz. Bambaşka bir doğanın, olağan üstü coğrafyasını sunan Muğla, özellikle Göce bölgesinde doğa tutkunlarına özel sporlar sunuyor.
Portville Holliday Villas hizmet anlayışı ile sadece otelimizdeki konaklamalarınızda değil, tüm etkinliklerinizde profesyonel kalite sunuyoruz. Göcek, Fethiye, Dalaman, Geyikbayırı, Hızırşah Köyü, Akyaka, Köyceğiz gibi çok özel alanlarda kaya tırmanış etkinlikleriyle, heyecan verici aktiviteler sunuyoruz.

Portville Kaya Tırmanış

Global ine sahip Geyikbayırı, Türkiye ve Avrupa'nın en özel tırmanış alanıdır. Antalya'nın yanı başında bulunan Geyik Sivrisi eteklerindeki kayalar, doğa severler için tabiatın en özel hediyesidir. Dik duvarlar ve kayalar üzerinde açılmış rota ile tırmanışçılar için ideal bir alandır.
Geyikbayırı tırmanış yolu, Dünya'da ilk 10, Avrupa'da ilk 3 merkezden biri olarak kış aylarında tırmanış yapmaya elverişli, muhteşem bir alandır. Sektörleri ve 1000 üzerinde rotası ile Türkiye'nin en büyük ve önemli kaya tırmanış alanıdır. Tırmanış turlarımızla uzman eğitmenler, lisanslı ve profesyonel öğreticiler ile tırmanış keyfine özel turlar düzenliyoruz.
Yükseklik, eğim ve zorluk derecelerine göre farklı rotalar sunan Geyikbayırı, Beydağları' nın muhteşem zirvelerinden biridir. Fethiye ile Dalaman arasında mevkii edinen Göcek, bölge boyunca eşsiz tırmanış alanları sunuyor. Antik kentler bölgelerinde, orman içi bölgelerinde ve Muğla dağlarının özel zirvelerinde hem kaya tırmanışı hem dağcılık aktiviteleri sunuyoruz. Özel ekipman desteği, profesyonel tırmanış sporcuları ile tatil keyfinizi en eğlenceli aktiviteleri ekliyoruz.

Göcek Tırmanış Etkinlikleri

Göcek Yellidere yolunda bulunan kanyon, kaya tırmanışı için doğa severlerin keşfettiği en özel alanlardan biridir. Ayrıca Çınar Plajı ile Akyaka arasında bulunan 3 km'lik mesafede kaya tırmanışları için özel alanlar bulunuyor. Doğa turları, çevre turları etkinliklerinde hem Göcek hem Fethiye'nin şahane kayalarından faydalanıyoruz.
Göcek tatil konseptlerinde sunduğumuz etkinlikler ile sörften yelkene, balıkçılıktan tekne turlarına dek şahane aktiviteler sunuyoruz. İşletmemizin verdiği kaliteli hizmet anlayışını sunarak, bölgenin en nitelikli kulüpleriyle çalışıyoruz. Özel turlarımız ve kulüplerle düzenlediğimiz etkinlikler arasında; dalış, yamaç paraşütü, kaya tırmanışı, jeep safari, antik turlar, binicilik, at ve safari turları, tekne turu seçenekleri bulunuyor. Her birinde alanının uzmanı eğitmenler ile kısa sürede doğanın tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.
Portville villa kiralama hizmetlerinde sunduğumuz birinci sınıf konaklama anlayışını, etkinliklerde de sağlıyoruz. Deniz etkinliklerinde adalar bölgesinde dalış, yüzme ve balıkçılık aktiviteleri sunuyoruz. Tekne turu, yelkenli tekne turları, yelken sörfü, sörf, vip teknelerle denize açılmanın en şahane noktasından başlayarak, özel rotalar sunuyoruz.

Portville Holliday Villas Kaya Tırmanışı

Kaya tırmanışı özel bir spor ve etkinliktir. Özel ekipmanlar, donanım, bilgi ve deneyim gerektiren adrenalin içerikli doğa sporudur. Göcek doğa özellikleri, coğrafi yapısı, iklim ve mevsimsel özellikleriyle, yerli- yabancı turistlerin gözdesidir. Özellikle Avrupa ülkelerinden gelen sporcular için Göcek bölgesi en önemli kaya tırmanış alanlarından biridir.
Özel ekipmanlar, kıyafetler, çanta, tırmanış malzemeleri gerektirir. Sunduğumun tırmanış etkinliklerinde, tüm ekipmanları sağlayarak, donanımlarınızı kazandırıyoruz. Özel kulüpler, lisanslı ve resmi izinli faaliyet gösteren Göcek kuruluşları ile doğayla iç içe olmanızı sağlıyoruz.
Tırmanış malzemelerinden her bir aparat ve malzemenin nasıl kullanılacağından, dağcılık ve tırmanış tekniklerine kadar bir dizi eğitim sunuyoruz. Alanında uzman eğitmenler kaya tırmanış etkinlikleriyle, güvenli şekilde tırmanış yapmanızı sağlıyor. Göcek dağları ve muazzam kayalıklarında uluslararası rotalarla doğayı keşfedebilirsiniz. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilir, tatiliniz boyunca doğayı, denizi ve Portville'i doyasıya yaşayabilirsiniz.