Binicilik | portvilleholiday.com
Binicilik

Yemyeşil Doğada Binicilik Turları İle Atların Şahaneliği Tadın

Portville Holliday Villas, doğanın her alanında cazip fırsatlar sunuyor. Binicilik turları ile Göcek ormanlarında eğlence sunuyoruz. Villa kiralama konseptiyle sunduğumuz seçenekler, ultra lüks konfor sağlıyor. Bölgenin tek A sınıfı işletmesi olarak, ekstra seçenekler sunarak özel hissetmenizi sağlıyoruz.
Portville, Göcek Adaları manzarasına sahip özel plajı ve eşsiz doğasıyla bölgenin en nitelikli alanına sahiptir. Yat turizminde global başarılar sunan Göcek, mavi yolculuklar için en ideal başlangıç noktasıdır. Dünya çapında turistlere ev sahipliği yapan işletmemiz sayesinde, etkinlikler ve aktiviteler ile tatil süreniz boyunca eğlence yaşamanızı sağlıyoruz.

Göcek Binicilik Turları

At üstünde yapılan safari turları, orman patikaları ve kumsalda yapılıyor. Bölgenin güvenli alanları ve antik alanlarında, mistik ve heyecan verici bir yolculuk sunuyoruz. Gruplar halinde düzenlenen at safari turlarında, Portville Göcek uzmanlarıyla faaliyet gösteriyoruz. Bölgenin lisanslı kulüpleriyle anlaşmalı olarak binicilik turları düzenliyoruz.
Göcek, Fethiye, Dalaman gibi yakın bölgelerde, en özel vadiler ve ormanlarda günün doğuşunu, gün batımını at sırtında keşfetmenizi sağlıyoruz. Doğa tutkunları için bu özel deneyim, profesyonel at eğitmenleri ve uzman biniciler ile sağlanıyor. Bölgenin tarihi dokusunu, kültürel mirasını ve bozulmamış tabiatını, at üstünde yaşamanız için nitelikli hizmet anlayışı sunuyoruz.

Binicilik ve At Safari

Göcek kiralık villa konseptleriyle, binicilik eğitimi ve at safari turlarıyla hizmet veriyoruz. Konuklarımızın tatillerini en şahane şekilde yaşamaları için, işletmemizde sunduğumuz kaliteyi, etkinliklerde de sağlayarak %100 memnuniyet sağlıyoruz.
Her anınız bizim için değerli ve tatilinizin her anını güzel yaşamanız için Portville kalitesi sunuyoruz. Toros Dağları'nın muhteşem manzaraları, Göcek'in uzun uzadıya plajları ve çam ağaçlarıyla kaplı ormanlarında at safari turu sunuyoruz. 4x4 arazi jeepleri ile safari turlarında, deve ve at safari alanlarına ulaşım sağlıyoruz. Bu alanlarda ormanlar, patikalar, çaylar ve tepeleri gezerek, doğa ile iç içe olmanızı sağlıyoruz.
Alanında uzman öğreticiler ile binicilik dersleri sunuluyor. Dileyen konuklarımız atla terapi seanslarına katılabilir, doğanın bu eşsiz canlıları ile muhteşem zaman geçirebilir. Göcek konaklama profesyonelliği ile bölgenin en iyi eğitmenleri ve en iyi kulüpleriyle hizmet sunuyoruz. At çiftlikleri ve atlı spor kulüpleri bulunan bölgede, turlar yaparak binicilik eğitimleri ile tatilinize özel sunumlar yapıyoruz.

Portville Binicilik Etkinlikleri

İngiliz ve Arap atlarının bulunduğu özel çiftliklerde, binicilik için özel atlarla eğitim veriliyor. Kısa süreli binicilik dersleri ile hemen at binmeye başlayabilirsiniz. Fethiye sahilleri, vadiler, kanyon ve patikalara turlar düzenleniyor. Göcek Adalar bölgesi manzarası, orman ve dağ eteklerinde yemyeşil doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.
Binicilik eğitimleri için çocuk misafirlerimize ponny atlarıyla binicilik heyecanı sunuyoruz. Bölgenin en iyi uzmanları ve özel atlarıyla hem yetişkin ve çocuk misafirlerimiz tatillerini heyecan, macera ve eğlenceli etkinliklerle geçiriyor. İşletmemizin sunduğu diğer etkinlik seçenekleri şu şekildedir;

  • Ölüdeniz'de Yamaç Paraşütü
  • Krater Gölü'nde balıkçılık aktivitesi
  • Binicilik turları ve at safari
  • Dalaman Çayı, Saklıkent Kanyonu'nda rafting
  • Tekne turu, vip tekne turları
  • Scuba etkinliği
  • Doğa gezileri, çevre ve antik geziler
  • Kaya tırmanışı
  • Jeep Safari, deve safari turu
  • Sörf ve yelken etkinlikleri

İle doğa sporları, su sporları ve özel etkinlikler sunuyoruz. Portville seçkin hizmetleri yanı sıra ekstra ve opsiyonel hizmet seçenekleriyle, tatilinizi daha cazip kılıyoruz. Villanıza özel öğle ve akşam yemeği servisleri, araç kiralama ve havalimanı transfer seçenekleri, özel şoför veya güvenlik hizmetleri gibi seçeneklerle, tatil konseptinizi lüks formatta yaşamanız için size değer fırsatlar sunuyoruz.