Balıkçılık | portvilleholiday.com
Balıkçılık

Huzur Formatıyla Göcek'te Balıkçılık Etkinliği

Göcek villa kiralama hizmetleri ile bölgenin tek A+ işletmesi olarak faaliyet gösteriyoruz. Yatçılık ve yat turizminde uluslararası değere sahip olan Göcek'in en güzel bölgesinde, tatilinize özel hizmetler sunuyoruz. Balıkçılık etkinliği, yamaç paraşütü, tekne turları, safari turları gibi etkinlikler sunarak, doğanın en güzel manzaraları ve en değerli aktivitelerini gerçekleştirmeniz için seçenekleri sunuyoruz.
Portville Holliday Villas profesyonel etkinlikler ve aktivitelerde, alanının uzmanı eğitmenler ile hizmet veriyoruz. Scuba, yelken, sörf, kaya tırmanışı, antik turlar, binicilik, tekne turu etkinlikleriyle aileniz ve sizin için eşsiz güzellikte bir tatil dizayn ediyoruz.

Portville Balıkçılık Etkinliği

Bölgenin değerli göllerinde, balıkçılık etkinliği ile dingin ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz. Denizcik Gölü, Milas mevkiinde bulunan bir krater gölüdür. Tatlı su balıkçılığı ile Denizcik Gölü'nde deniz ve güneşin benzersiz tonlarını sunuyoruz. Balık çeşitleri ve deniz canlıları açısından zenginlik- bereket sunan Ege'nin muhteşem suları, iç bölgelerde de tatlı su balıklarıyla seçenekler sunuyor.
217 m rakımlı Denizcik krater gölüne işletmemiz araçları ile güvenli şekilde ulaşıyoruz. Grup etkinlikleri olarak sunulan faaliyette, tüm ekipmanları ve donanımları sağlayarak, balıkçılığın keyfini yaşamanı için, kaliteli hizmet deneyimlerimizi sunuyoruz.
Portville Göcek kiralık villa hizmetlerinde, opsiyon seçenekli verilen hizmetler ve ekstra aktivitelerle katılmak isteyen konuklarımıza uzmanlar eşliğinde balıkçılık eğitimleri sunuyoruz. Göl kenarında kısa süreli tanıtımlar sayesinde, oltanızla en güzel balıkları avlayabilir, tatlı su balıklarının muhteşem lezzetini tadabilirsiniz.

Muğla'da Balıkçılık Etkinlikleri ve Göller

Tatlı su balıkçılığına elverişli göller, Muğla'nın benzersiz doğasından özel ikramlar sunuyor. Yeşilin en özel tonlarıyla üretilen oksijen, mavinin en şahane renkleriyle beslenen balıklar, etkinlik ve aktivitelerimizle sunuluyor. Balıkçılık etkinliklerinde Muğla'nın 4 doğal gölüne, grup turlarına göre seçenekler sunuluyor. Tabii göller arasında;

  • Köyceğiz Gölü: Yüzölçümü 65 km2, derinliği 1,5- 5 m arasında değişen doğal göl, Muğla'nın doğa tutkunları için eşsiz bir alandır. Akdeniz’e boğazı olan Köyceğiz Gölü, deniz suyunun artmasıyla oluşmuş ve bu vesileyle gölün beslenmesi düzenli olarak sağlanır. Fazla sular yine kanal aracılığıyla denize dökülür.

Medeniyetler öncesi yaşam alanı olan bölge, önceden oluşmuş zelzele nedeniyle su altındaki binaların görüntüsünü sunar. Göl dibindeki bina ve yapıların kabarcıkları, göl yüzeyinden görünmektedir. Balıkçılık için bol miktarda kefal ve çeşitli balıklar bulunur.

  • Bafa Gölü: Muğla- Aydın sınırında yer alır. Yüzölçümü 65 km2 olan gölün 28 km2'lk alanı Muğla il sınırları içerisindedir. Balık bakımından oldukça zengin bir göldür.
  • Denizcik Gölü: Milas'ta bulunan bir krater gölüdür. Göcek kiralık villa etkinliklerinde bu gölü ziyaret ederek, balıkçılık etkinliği sunuyoruz. Yüzölçümü 4 km2, derinliği 18 ila 24 m’dir. Balık çeşidi boldur.
  • Hacat Gölü; Milas yakınında bulunan Hacat Gölü, Sarıçay girişindedir. Denize dar bir boğaz yapısıyla bağlı olan göl, kış mevsiminde artan sularını boğaz vasıtasıyla denize döker. Derinliğiyse 1,5 m civarındadır.

Portville Tatil ve Doğa Etkinlikleri

Profesyonel kalite, uluslararası hizmet standartları ve Avrupa'nın gözde tatil bölgelerinden biri olarak Göcek bölgesinin en ideal işletmesiyiz. Balıkçılık etkinliğinde, tüm konuklarımızın güvenli şekilde ulaşmaları ve dinginlik, huzur ve eğlence içerisinde tatillerini geçirmelerini sağlıyoruz.
Jeep safari turları, at- deve safarileri, dalış etkinlikleri yelken sporları, vip teknelerle Ege'nin muhteşem denizinde geziler düzenliyoruz. Balıkçılığa özel ekipmanlar, olta takımları, profesyonel malzemeler ve ulaşım hizmetleri ile tatilin keyfini doyasıya yaşamanız için Göcek'te faaliyet gösteriyoruz. Villa seçeneklerimiz, aktivite seçeneklerimiz ve kalite standartlarıyla Portville seçkinliğini sunuyoruz.