Jeep Safari | portvilleholiday.com
Jeep Safari

Göcek'te Jeep Safari Turlarıyla Doğayı Keşfedin

Aileniz ve arkadaşlarınızla mutlu bir tatil için Portville, Göcek Adaları'nın manzarasını sunuyor. Denizin en şık görüntülerinde güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Çam ormanları ve eşsiz arazileriyle Jeep Safari turlarına çıkarak, tatilinizi daha eğlenceli tonda yaşayabilirsiniz.
Göcek sınırları içerisinde A+ standartlarında hizmet veren tek işletme olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlıyoruz. Denize sıfır otel konseptimiz ve muhteşem villalarımızla Göcek Adalarında en özel tatilinizi yaşamanız için sizi bekliyoruz. Sunduğumuz etkinlik ve aktivite programları ile sadece deniz- güneş değil, eğlence, doğa ve su sporlarıyla hizmet veriyoruz.

Göcek'te Safari Turları

Güvenlik donanımları sağlanmış 4 x 4 arazi jeepleri ile safari keyfine çıkarıyoruz. Dalyan ve Fethiye safari alanlarında jeep turu düzenleyerek hem macera hem doğa tutkunları için özel bir deneyim sunuyoruz. Göcek, konum itibariyle Fethiye'ye çok yakın ve Dalaman ile komşudur. Tüm Muğla bölgesine 10- 15 dk mesafede bulunan Göcek, doğa aktiviteleri için ideal alanlar sunuyor.
Dalyan Jeep Safari turunda Beyobası Yuvarlakçay mevkiinde doğanın en güzel alanları gezdiriliyor. Yuvarlakçay ormanlarından geçerek suyun kaynağına gidilerek, Dalyan Deltasının uçsuz bucaksız güzelliği yaşanıyor. Arazinin şahane geçiş yollarıyla Gökbel Dağları'nın zirvesine çıkıyor ve tabiatın cezbeden güzelliği gün batımı keyfi yaşatıyor.

Fethiye Jeep Safari Turu

4 x 4 yeni model araçlarla Jeep Safari turu Fethiye'nin özel bölgelerinde devam ediyor. Portville Holliday Villas etkinleri dahilinde sunulan safari turlarında, yaklaşık 8 km mesafede bulunan Fethiye Ölüdeniz turu düzenleniyor. Tarihi, kültürel ve doğal yaşamın tüm manzaraları izlenerek, kapalı veya üzeri açık jeep araçlarla tur devam ediyor. Fethiye safari turlarında etkinliklerle macera ve eğlence üst seviyede yaşanıyor.
Çamur banyoları, rafting, su savaşları gibi aktivitelerle, mola süreleri eğlencelerle donatılıyor. Patara - Saklıkent bölgesinde düzenlenen jeep safari turlarında ilk durak;

  • Tlos: Likyalılar döneminden kalan antik kentte gezi, fotoğraf molası veriliyor.
  • Yakapark: Doğal parkta eşsiz yeşil ve su havuzlarının keyfi yaşanıyor. İsteyen konuklar bu havuzlarda yüzebilir, tabiatta tur atarak enerji tazeleyebilir.
  • Saklıkent: Muazzam güzelliğiyle Saklıkent Kanyonu geziliyor. Avrupa'nın 2. büyük kanyonu olan Saklıkent'te rafting, bungee jumping ve ringo rafting aktiviteleri sunuluyor.
  • Çamur Banyosu: Saklıkent'e 20 dk mesafede bulunan ve şifa sunan özel alanda, çamur banyosu yaparak, tazelenebilirsiniz.
  • Xhantos: Antik kentlerin Likya özelliklerini sunan özel alanda kısa bir tur ve ardında ormanın muhteşem doğasında jeep turu devam ediyor.
  • Patara Plajı: Ülkenin en uzun ikini plajı olma özelliğine sahip kumsalda tur atarak, carettaların yumurtalarını bıraktığı alanlar geziliyor.

Portville Göcek turlarına katılarak, hem doğa hem deniz hem de kültür etkinliklerini bir arada tamamlayabilirsiniz. Tüm araçlarımız güvenlik formatlarıyla donatılmış ve 4x4 özelliktedir.

Portville Safari Etkinlikleri

4x4 araçlarla Koylar safari turu düzenliyoruz. Her köşesi cennetsi görüntüler sunan Göcek bölgesinde, Fethiye'nin en güzel manzarası izleniyor. Ölüdeniz'in tamamını görebileceğiniz Ölüdeniz Tepesi jeep safari turunun ilk durağıdır. Antik kentler, doğal güzellik sunan korumalı alanlar ve coşkun suların aktığı ormanlarda tur yapılıyor.
Telmessos, Kuleli Koyu, Kayaköy ziyaretleri yapılıyor. Jeep turlarında Kayaköy Kilisesi civarında at ve deve safarilerine katılarak, tatilinizin her anı eşsiz bir anıya dönüştürülüyor.
Portville doğa turları, safariler, tekne turları, yat turları ve yamaç paraşütü gibi etkinliklerle seçkin hizmetler sunuluyor. Göcek'e gelmişken en güzel manzaraları yaşamanız ve eğlence içerikli aktivitelerle yüksek kalitede tatilinizi tamamlamanız için, bölgenin 1. sınıf faaliyetlerini sunuyoruz. Kalite standartlarımız uluslararası düzeydedir.